Ukradené finále Donau - "Karlovatz" Trophy - 5.místo

Ve frašku se proměnilo finále nejvyšší soutěže Donau Bohemia Trophy v Kottingbrunnu, kde startoval o víkendu Fabrizio Sigismondi Aproposem. Za své výkony získali od pořadatelem a sponzorem manipulovaného sboru rozhodčích známky jen na úrovni 65-67% a obsadili celkovou 5.příčku. Slovinská rozhodčí, která podle pravidel neměla ve finále co dělat, se nerozpakovala dávat Fábimu za sed známku 6 a Aproposovi za chody to samé, i když o týden dříve dostávali od olympijských rozhodčích ve Wroclawi známky 7,5 - 8. Zvítězila domácí jezdkyně, manželka majitele areálu a dcera sponzora, která ani v jedné z předchozích kvalifikací nedosáhla na nějaký výraznější výsledek.

Trevis Jospo zahájil soutěže v pátek velice slibně úlohou JÚ/2009 za 65.490% a 8.místem ze 16 účastníků, v noci na sobotu se však v boxe bohužel zranil na zadní noze a do dalších soutěží již nemohl nastoupit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení