Mistrovství ČR 2020 - Equine Sport Centrum Olomouc - 2x stříbro pro Dressage Academy

Vrcholem domácí jezdecké sezóny bylo Mistrovství České republiky, které hostil areál Equine Sport Centrum v Olomouci. Fabrizio premiérově představil v Malé rundě klisnu GO FOR IT TC, která v pátečním SG zvítězila 68,941, v IM I 68,529% a IM I kür 70,035% obsadila místo druhé, což znamenalo celkově 2.místo. Pro soutěž družstev si Fabrizio vybral klisnu HOT LOVE AZ. která obě úlohy JD vyhrála 68,384% a 70,909%. Družstvo Prahy ve složení Fabrizo Sigismondi, Michaela Habásková, Pavel Liška a Zuzana Hautová celkově obsadilo krásné 5 místo z celkem 11 družstev. V kategorii U25 se Aneta po všechna tři kola umístila na druhém místě kdy za úlohu YU získala 68,469'%, SG 67,559% a v Y kür 72,630%, celkově tak obsadila 2 místo.