Fantastický start sezony pro Trevise Jospo i Lindgrena

Sezona 2013 začala závody CDN ve slovenském Dunajském Klátově naprosto fantasticky. Fabrizio Sigismondi se svojí stájovou dvojkou Trevisem Jospo zvítězil při jejich společném debutu v úrovni těžké obtížnosti v soutěži IM1 se ziskem téměř 68%, navíc v předchozí PSG obsadili 2.místo. Tyto výsledky Trevisovi zajistily jednak splnění kvalifikačních kritérií pro starty na mezinárodních závodech kategorie CDI a zároveň je tento hřebec na nejlepší cestě stát se plemeníkem ČT. 

Neméně úspěšní byli na prvních závodech v barvách Dressage Academy Pavla Hašková Lindgrenem, kteří podobně jako Trevis poprvé v kariéře absolvovali soutěže stupně ST a T. V PSG to bylo 4.místo a v IM1 dokonce 3.místo za téměř 67%, kterým se zařadili mezi nejlepší české seniorské dvojice, ač Pavla věkem patří do kategorie mladých jezdců. Také oni si s přehledem zajistili kvalifikaci pro starty na závodech CDI.

Na zahájení sezony 2013 zatím čeká z Dressage Academy Apropos, který by se měl představit na začátku května na CDI3* v Radzionkowě. 

Zpět do obchodu