Fabrizio skvěle s Aproposem na CDI-W Brno

Skvělý začátek turnaje absolvovali Fabrizio Sigismondi a Apropos, když v zahajovací úloze Prix St.Georges obsadili s výsledkem 69.342% v devatenáctičlenném startovním poli 2.místo. Jen těsně je dokázala předjet Rakušanka Karin Kosak s Florentinem.

V sobotu Fabrizio s Aproposem zvítězili v soutěži IM1 v rámci malé rundy za vynikajících 69.711% a s Corradem AZ se pak v Grand Prix v rámci soutěže Světového poháru těsně kvalifikovali do nedělního finálového kuru.

Foto: Kateřina Bartůšková

Volná jízda IM1 se Fabriziovi s Aproposem bohužel nepovedla a s hodnocením 65.275% obsadili 7.místo. V Grand Prix Kur Světového poháru zajeli s Corradem AZ za slušných 64.050% a skončili na 10.místě, které znamená zisk 7 bodů do kvalifikace Středoevropské ligy Světového drezurního poháru. Ve světovém žebříčku FEI se Fabrizio s Corradem posunou vzhůru o téměř 150 míst směrem ke čtvrté stovce a to po pouhých dvou absolvovaných závodech (kromě Brna ještě únorové CDI Wroclaw).

"V neděli jsem nebyl v optimální psychické pohodě, zpráva o tragické smrti paní Vojáčkové, která mi byla velmi blízká, mě hluboce zasáhla. Nechci se na to ale vymlouvat, Apík už byl trochu unavený a bohužel se nám nevydařila klusová část kuru a navíc chyboval i v přeskokových řadách. S Corradem AZ jsme podali vcelku dobrý výkon, letošní velmi kvalitní konkurence účastníků závodů nás na vyšší příčky nepustila. Naopak maximálně spokojený jsem s výkony Apropose v PSG a s vítězstvím v sobotní IM1," zhodnotil Fabrizio své brněnské vystoupení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení