Fabrizio a Pavla na CDI3* Radzionkow (POL) - Fabrizio vybojoval s Aproposem 2.místo v IM1

Po úspěšně absolvovaném odstěhování z Korycan do nového působiště v Rudné u Prahy zamířili Fabrizio Sigismondi Aproposem a Pavla Hašková s Lindgrenem na mezinárodní závody kategorie CDI3*/CDIJYP do polského Radzionkowa.

Fabrizio se představil v malé rundě spolu s dalšími 13 dvojicemi, mezi kterými nechyběly například olympioničky Heike Kemmer a Katarzyna Milczarek, Pavlu čekal mezi mladými jezdci stejný počet konkurentů.

DEN 1: Fabrizio s Aproposem se v PSG umístili na 5.místě za necelých 65%. Pavla s Lindgrenem absolvovala stejnou úlohu mezi mladými jezdci a jízda se jim bohužel nepovedla a s výsledkem lehce nad 58% skončili až na poslední 12.příčce.

DEN 2: Fabrizio s Aproposem vybojovali v IM1 výborné 2.místo za téměř 67%, jen necelé procento za vítěznou Heike Kemmer, chovatelkou Apropose.

Foto: Lukasz Kowalski

DEN 3: Pavla s Lindgrenem bohužel nezvládli vylepšit svůj čtvrteční výsledek a zejména kvůli vlastní nervozitě dojeli opět až na posledním místě.

Apropos navíc utrpěl lehké zranění a Fabrizio se po konzultaci s turnajovým veterinářem raději rozhodl odhlásit z nedělní finálové volné jízdy malé rundy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení