Fabrizio a Pavla na CDI3* Radzionkow (POL) - Fabrizio vybojoval s Aproposem 2.místo v IM1

Po úspěšně absolvovaném odstěhování z Korycan do nového působiště v Rudné u Prahy zamířili Fabrizio Sigismondi Aproposem a Pavla Hašková s Lindgrenem na mezinárodní závody kategorie CDI3*/CDIJYP do polského Radzionkowa.

Fabrizio se představil v malé rundě spolu s dalšími 13 dvojicemi, mezi kterými nechyběly například olympioničky Heike Kemmer a Katarzyna Milczarek, Pavlu čekal mezi mladými jezdci stejný počet konkurentů.

DEN 1: Fabrizio s Aproposem se v PSG umístili na 5.místě za necelých 65%. Pavla s Lindgrenem absolvovala stejnou úlohu mezi mladými jezdci a jízda se jim bohužel nepovedla a s výsledkem lehce nad 58% skončili až na poslední 12.příčce.

DEN 2: Fabrizio s Aproposem vybojovali v IM1 výborné 2.místo za téměř 67%, jen necelé procento za vítěznou Heike Kemmer, chovatelkou Apropose.

Foto: Lukasz Kowalski

DEN 3: Pavla s Lindgrenem bohužel nezvládli vylepšit svůj čtvrteční výsledek a zejména kvůli vlastní nervozitě dojeli opět až na posledním místě.

Apropos navíc utrpěl lehké zranění a Fabrizio se po konzultaci s turnajovým veterinářem raději rozhodl odhlásit z nedělní finálové volné jízdy malé rundy.

Zpět do obchodu