Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
www.pinkhorse.cz
www.pinkhorse.cz
Apropos
Narozen 17.4.2002
Apropos z chovu německé úspěšné olympioničky Heike Kemmer absolvoval veleúspěšnou sezonu 2012 s Fabriziem. Již během roku 2011 přestoupili z úrovně S až do Intermediate 1 a představili se na závodech světového poháru CDI-W v Kaposváru. V roce 2012 dosáhli hned na prvních závodech na rekordní hodnocení české dvojice na mezinárodních závodech CDI (v Radzionkowě - 71.100%), vyhráli soutěž IM1 malé rundy v rámci Světového poháru na CDI-W Brno a stali se Mistry republiky 2012. I v roce 2013 zvítězili na CDI-W Brno ve finále malé rundy, na CDI3* v Radzionkowě obsadili 2.místo a obhájili titul Mistra ČR na mistrovtví ČR v Hradištku. V plánu mají další trénink až do úrovně Grand Prix, kde by se měli spolu objevovat postupně během roku 2014. Kvalitu pohybu Apropos zřejmě zdědil po svém dědečkovi Donnerhallovi. Apropos již v roce 2012 začal vyhrávat opravdu velké turnaje. 
Trevis Jospo
Trevis Jospo majitelů manželů Pospíšilových ještě v roce 2010 úspěšně závodil s Radkou Turčynovou. Od listopadu 2010 trénuje s Fabriziem. V roce 2011 spolu vybojovali 1.místo ve Středomoravské jezdecké lize a 3.místo na KMK šestiletých v Hradištku. V sezoně 2012 se spolu objevovali v úlohách střední obtížnosti a v Prix St. Georges, v roce 2013 úspěšně přestoupili až do Intermediate I, kde sbírají jedno vítězství za druhým. Na MČR Trevis obsadil v prvních dvou kolech 3.místo, stejně jako ve finále Českého drezurního poháru. Na konci roku 2013 postoupil do výkonnostní úrovně Grand Prix a poté se zúčastnil mezinárodních závodů kategorie CDI v Zakrzowě, kde obsadil výborné 3.místo.
Lissandro
Lissandro má na svém kontě se Sofií pěknou řádku úspěchů včetně dvou titulů mistrů republiky, několika účastí na mistrovství Evropy a z roku 2014 i několik cenných předních umístění na mezinárodních závodech CDI v seniorské kategorii malé rundy.
 
Ce Soir
Tuto klisnu můžeme vídat na českých drezurních obdélnících od roku 2013 kdy startovala na úrovni stupně L, v sezoně 2014 se již účastnila juniorského M ČR v Brně na úrovni stupně S, kde se svojí jezdkyní Anetou Havlíčkovou obsadili krásné 2. místo. I sezona 2015 byla pro obě úspěšná a tato dvojice vyhrála Drezurní šampionát ve Zduchovicích 2015 a na M ČR Ptýrov obsadili opět 2.místo. Tato klisna soutěží též s Kateřinou Havlíčkovou a to na úrovni stupně ST. Na Drezurním Šampionátu seniorů obsadili 3.místo.
 
Lester
Lester je 17ti letý valach, který za svoji sportovní kariéru nasbíral mnoho úspěchů na domácích závodech, na M ČR startoval s juniory na úrovni S a se seniory na úrovni IM1.
 
Saint Tropez
BMC Nedersign Saint Tropez je 16ti letý valach po Welt Hit II x Zonneglans x Le Val Blanc, který se do ČR prodal již před 3 lety, Ariela ho jezdí od roku 2015. V době, kdy byl svěřencem holandské olympioničky Coby van Baalen, patřil mezi top 15 koní v malé rundě v Nizozemsku.
 
Markus
Na poníkovi Markusovi zkouší své první drezurní krůčky pokračovatelka rodu Sigismondi, teprve tříletá Anna Valentina.
.................................................................................................................................................................
Další koně:
Primo (in memoriam)
 

 

TOPlist