Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
www.pinkhorse.cz
www.pinkhorse.cz

Fabrizio Sigismondi

 

Předseda občanského sdružení Dressage Academy.
Narozen 7.4.1981, Bergamo, Itálie
Studium ve španělské jezdecké škole ve Vídni 1996-2001.
Přední český drezurní jezdec a trenér, od roku 2001 se stabilně drží mezi nejlepšími pěti jezdci v České republice. Mezi jeho úspěšné koně patřili Time Out, Excalibur, Walker G, Ewa K, Amicus K, Perebor, Dancer 87, Loverboy, Bonheur FS, Come On Junior, Lone Beach, Plesant a Chamberlain. V současnosti jezdí s koňmi Apropos a Trevis Jospo.
Sedminásobný Mistr České republiky v drezuře - mezi mladými jezdci (2001, 2002) a seniory (2009, 2010, 2012, 2013 a 2014).
Fabrizio je držitelem absolutního rekordu v hodnocení české dvojice na mezinárodních závodech CDI (na CDI3* Zakrzow 2013 dosáhl s koněm Apropos hodnocení 72.525%).
Fabrizio je zároveň vynikající trenér, o čemž svědčí úspěchy všech jeho svěřenců, ať koní či jezdců. Více v samostatné záložce Fabrizio Sigismondi.
 
Aneta Havlíčková
Aneta Havlíčková má již ve svém mladém věku na kontě celou řadu úspěchů, prozatím největšího dosáhla na MČR 2014 v Brně, kde v kategorii mladších juniorů vybojovala stříbrnou medaili se Ce Soir.
 
Katka Havlíčková
Katka Havlíčková je ostřílenou závodnicí a stejně jako její dcera Aneta drezurně vyrostla pod vedením Mistryně sportu Vlasty Kadlecové na Přední Kopanině. V sedle mnoha koní úspěšně závodila na mnoha mistrovstvích republiky a dosáhla až nejvyšší úrovně Grand Prix.
Anna Valentina Sigismondi
Narozena 14.2.2008
Anna Valentina je nejmladší členkou Dressage Academy a už první okamžiky strávené na jejím poníkovi Markusovi naznačují, že půjde ve stopách svého strýčka Fabrizia.
.........................................................................................................................................
 

 

TOPlist